Aktualności

Turniej piłkarski 2018

17 kwiecień 2018
W dniu 16 czerwca 2018 r. na boisku ORLIK, w Gliwcach, ul. Jasna, w godz. 9.00 -15.00, odbędzie się XI juz edycja Turnieju piłkarskiego pod nazwą "Wybierz piłkę" .
archiwum wiadomości

Aktualności

Turniej piłkarski 2018

Turniej piłkarski 2018

17 kwiecień 2018

Stowarzyszenie Promocji Zdrowia i Trzeźwego Stylu Życia SZANSA zaprasza do udziału w kolejnej, XI edycji turnieju piłki nożnej „Wybierz Piłkę”, który odbędzie się w dniu 16 czerwca 2018 roku w godz. 9:00-15:00. Turniej jest skierowany do środowisk abstynenckich oraz instytucji i grup promujących zdrowy styl życia. W latach ubiegłych patronat nad tą imprezą obejmował  Prezydent Miasta Gliwice Pan Zygmunt Frankiewicz. Sędzią turnieju będzie, jako co roku, Pan Jerzy Wojewódzki – inicjator i propagator futsalu na Śląsku. Spotkajmy się wspólnie 16 czerwca na Orliku przy ul. Jasnej 31 w Gliwicach i przy dopingu wiernych kibiców i zapachu grillowanej kiełbasy zmierzmy się w boiskowych potyczkach.
Zapraszajcie rodziny i znajomych, spędźmy ten dzień wspólnie! Jak co roku ufundowaliśmy fajne nagrody i pamiątkowe statuetki.

Zgłoszenia drużyn/ kwestie organizacyjne:  Grzegorz Romanow 793-989-656

*Drużyny biorące udział w turnieju mogą być złożone z dowolnej liczby osób. Na boisku bój toczy 6 zawodników (bramkarz + 5 zawodników z pola). Liczba zawodników rezerwowych jak i zmian w trakcie rozgrywanych zawodów jest dowolna. Zmiany przeprowadza się systemem hokejowym. Obowiązują przepisy gry w piłkę nożną z następującymi wyjątkami:
- nie obowiązuje zasada o pozycji spalonej
- aut wykonywany jest nogą z linii bocznej boiska