Aktualności

Turniej piłkarski 2018

17 kwiecień 2018
W dniu 16 czerwca 2018 r. na boisku ORLIK, w Gliwcach, ul. Jasna, w godz. 9.00 -15.00, odbędzie się XI juz edycja Turnieju piłkarskiego pod nazwą "Wybierz piłkę" .
archiwum wiadomości

Aktualności

Grupa teatralna w 2017

Grupa teatralna w 2017

03 marzec 2018

Do tej pory grupa pod kierownictwem opiekunów Kamy i Maćka przygotowała i wystawila kilkanaście przedstawień stanowiących klasykę teatralną,w tym : "Iwonę księżniczkę Burgunda" W. Gombrowicza, "Poskromienie złościcy" W. Szekspira, "Mieszczanin szlachcicem" "Świetoszek" W.Moliera, "Rewizor" M. Gogola, "Śmierć" W.Allena, "Skąpiec" W.Moliera, i wiele imnych.....
W 2017 roku grupa teatralna przygotowywała i wystawiła sztukę S. I. Witkiewicza "Janulka, córka Fizdejki". Premiera odbyla się na scenie teatru "Kotłownia" w MDK w Gliwicach. Widownię stanowili zaproszeni goście : pacjenci ZLO SZANSA w Pławniowicach, aktualni oraz byli uczestnicy programu readaptacyjnego, przyjaciele, znajomi, rodziny.  Aktorzy otrzymali duże brawa i wzbudzili uznanie oraz szacunek, jak co roku  wypadli bowiem świetnie. W tym roku następna edycja grupy. Ciekawe co tym razem przygotują ?


Zobacz zdjęcia : Galeria-teatr.....